İletişim: 0312 319 65 65

Eryaman Esya Depolama


Eryaman Eşya Depolama


Eryaman da eşya depolama
hizmeti de sunan firmamız 2008 tarihinden bu güne kurumsal firma kimliği ile eşya depolama işlemleri de yapmaktadır. Gerek ev eşyası depolama gerekse büro ve iş yeri eşyası depolama yapmaktayız. Eşya depolama ihtiyaçlarınızda bizleri aramanızla birlikte sizleri ekspertiz göndermekte ve eşyalarınızı yerinde tespit ederek kaç metre küp eşya bulunduğunu hangi tip paketleme malzemesi kullanılacağını ve ne kadar bir ücrete eşya depolama hizmeti sunabileceğimizi tespit ederek sizlere fiyatlandırma çıkaracaktır.


Eşya depolama için anlaştığımız takdirde eşyalarınızı sigorta ve firma sözleşmesi ile güvence altına almaktayız. Sizlerin belirttiğiniz tarihte eşyalarınızı teslim almakta yine sizlerin belirttiğiniz tarihte eşyalarınızı aynı şekilde adresinize teslim ederek kurulum ve montajlarını yapmaktayız.

Eryaman Eşya Depolama Firmaları


Eryaman eşya depolama firmaları
olarak ilk kurulan ve tek hizmet veren firmayız. Eryaman eşya depolama şirketi olarak hizmet sunmak isteyen birçok firma oldu ancak bu zorlu görevin altından kalkamayarak bırakmak zorunda kaldılar. Eryaman’ın gözdesi olan geçmişi ve geleceği ile ışık tutan firmamız bu zor görevinden en iyi şekilde üstesinden gelmeyi başarmış ve başarmaya da devam etmektedir.


Eryaman Eşya Depolama Ücretleri


Eryaman eşya depolama ücretleri
konusunda imkânlarını zorlayarak eşya depolama fiyatlarında düşük fiyat sunan firmamız bu nedenden dolayı da tercih edilmektedir. Eşya depolama ücretlerinde eşya yoğunluğu fiyatlandırmayı belirlediği gibi bu konuda da sizlere yardımcı olmaktayız. Eşya depolama ücretlerimiz aylık ve yıllık durumlara göre indirim ve değişiklik göstermektedir.

En iyi eşya depolama firmalarından biri olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Eryaman Evden Eve Nakliyat 

Eryaman Şehirler Arası Nakliyat 

Eryaman Asansörlü Nakliyat

Galeri 
İletişim