İletişim: 0312 319 65 65

Eryaman Evden Eve Nakliyat


Eryaman Evden Eve Nakliyat


Eryaman evden eve nakliyat
için en fazla tercih edilen Eryaman evden eve nakliyat firması olarak hizmet sunmaktayız. Bu başarıya ulaşmanın yolunu sunduğumuz kusursuz hizmet sunmayla elde edileceğini bilerek çıktığımız bu yolda çizgimizi hiç bozmadan yakalamış bulunmaktayız.


Eryaman evden eve nakliyat ihtiyacınızda bizleri aramanız yeterli olacaktır. Bizleri aradığınızda uzman elemanımız sizlerden taşınma işlemleriniz hakkında bilgi alacak ve sizlere yapılacak hizmet için ön bilgilendirme verecektir. Gerekli görüldüğü takdirde sizin belirlediğiniz tarih saatte evinize keşif yapmak için ekspertiz gönderilerek eşyalarınızın yerinde analizi yapılmakta hangi boy araç tercihi belirlenmekte ve doğru ambalaj malzemesi kullanılması için değerlendirme yapacaktır. Sizlerin onay vermesi ile birlikte firma sözleşmesi ve eşya sigortası yapmaktayız.

Taşınma tarihinize bir gün kala büro çalışanımız tarafından teyit etmek amaçlı aranarak bilgi verilmektedir. Taşınma tarihinizde nakliye aracımız ve uzman kadromuz sabah saat 07:45 – 08:00 saatleri arasında adresinizde bulunacaklardır.

Adresinizde bulunan personelimiz ilk olarak evinizde bulunan demontajı yapılacak eşyalarınızın demontajını yapmakta ve ardından paketleme işlemi ile eşyalarınızın profesyonel şekilde hasar, zarar görmeyecek şekilde paketlenmesini yapacaklardır.


Paketleme işlemi yapılan eşyalarınız aracımıza taşınmakta ve araç içerisindeki eşya yerleri belirlenerek istifleme işlemi yapılmaktadır. Araç içerisindeki istifleme işlemi en iyi şekilde yapılması gerekir. İstiflenme hizmetinin baştan savma yapılması sonucu eşyaların kırılması, zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır.

Eski evinizde bulunan eşyalarınızın sökümü, paketlenmesi ve araca yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aracımız ve ekibimiz sizlerin bilgilendirme doğrultusunda yeni adresinize doğru yola çıkacaklardır.

Yeni adresinize ulaşan ekibimiz eşyalarınızın dairenize taşınmasını yaparak oda içerisindeki sizlerin belirlediği yerlere eşyaların yerleştirmesini yapmakta ve sökülen mobilyalarınızın yeni yerlerinde montajını yaparlar.

Eşya taşıma, montaj ve paketleme işlemlerinin açılma işlemleri tamamlanması ile birlikte sizlerin gözetimin de son kontrolleri yaparak yapılması gereken başka işlemin olup olmadığını sizlere soracak onayınızın ardından firmamızın memnuniyet formunu doldurmanızı isteyerek onayınız ile adresinizden ayrılacaklardır.

Eryaman Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Galeri
İletişim