İletişim: 0312 319 65 65

Küçük Kamyonet Nakliye Ankara


Küçük Kamyonet Nakliye Ankara


Küçük kamyonet nakliye
hizmetimizle Ankara başta olmak üzere tüm semt ve ilçelerinde firmamız tarafından müşterilerin yük ve eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Nakliyat sektörünün her alanında hizmet sunan firmamız bu alanda da örnek gösterilecek işlere imza atmıştır.

Bizi seçin, Daha ucuza taşının!

Farklı boy ve ebattaki kamyonetlerimiz birbirinden farklı seçenekleri sizlere sunmaktadır. Küçük veya daha az eşyalar için en küçük nakliye kamyonet hizmeti sunmamız sizlerin daha düşük ücretler ödemeniz içindir. Tabi bunun yanı sıra eşya miktarınızın yoğunluğuna göre uygun araç desteği de sağlamaktayız.

 

Küçük Kamyonetlerin Avantajı


1)- Dar sokak ve caddelerde daha kolay hareket kabiliyetine sahiptir.

2)- Fiyat bakımından oldukça makuldür.

3)- Zaman bakımından oldukça hızlı ve zaman tasarrufu sağlar.

Aslında ‘’küçük kamyonet nakliye Ankara’’ firmamız tarafından 2011 tarihinde oluşturulan bir uygulamadır. Bu uygulamadaki amacımız; daha kısa sürede gerçekleşen küçük çaplı taşınmalarda zaman tasarrufu ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

Küçük Kamyonet Nakliye Fiyatları


küçük kamyonet nakliye AnkaraYapılacak her iş farklı detaylara sahiptir. Bu detaylara bakılarak bir işin gerçekleşmesi sonucu fiyatlar belirlenir. Küçük kamyonet nakliye fiyatları da aynı şekilde yapılacak işin detayına göre her bir işe farklı olarak tespit edilir. 3 farklı boyutta küçük nakliye kamyonetlerimiz bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir.

1)- En küçük nakliye kamyonet = Bu aracın alabileceği yük kapasitesi
5 metre küptür.

2)- Orta boy nakliye kamyonet = Bu aracın alabileceği yük kapasitesi
7 metre küptür.

3)- Büyük boy nakliye kamyonet = Bu aracın alabileceği yük kapasitesi
13 metre küptür.

Gelin şimdi firmamızın standart olarak uyguladığı küçük kamyonet nakliye fiyatlarına hep birlikte bakalım.

1)- En küçük nakliye kamyonet aynı semt içerisinde 50 TL, bulunduğu ilçe içerisinde başka semt için 80 TL, bir ilçeden başka bir ilçe için 130 TL

2)- Orta boy nakliye kamyonet aynı semt içerisinde 70 TL, bulunduğu ilçe içerisinde başka semt için 90 TL, bir ilçeden başka bir ilçe için 150 TL

3)- Büyük boy nakliye kamyonet aynı semt içerisinde 100 TL, bulunduğu ilçe içerisinde başka semt için 120 TL, bir ilçeden başka bir ilçe için 180 TL

Sizlerde küçük kamyonet nakliye Ankara uygulamamızdan yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz. Bizi aramak için iletişim linkimizi tıklayabilirsiniz.

küçük kamyonet nakliye fiyatlarıAnkara küçük kamyonet nakliye